Masaż

Masaże:

Masaż - masaż twarzy

Twarzy

Poprawiający napięcie skóry, ukrwienie, relaksujący masaż twarzy jest idealną formą zadbania o siebie w chwilach napięcia, stresu ale też może być skuteczny w przeciwdziałaniu procesom starzenia. W połączeniu z odpowiednio dobranymi kosmetykami potrafi znakomicie odmłodzić i zrelaksować.

Masaż - masaż relaksacyjny

Relaksacyjny

Stres nagromadzony w organizmie ma bardzo negatywne działanie. Jednym ze skuteczniejszych sposobów odprężenia i pozbycia się napięć jest masaż. Przeprowadzony umiejętnie potrafi rozluźnić mięśnie, uspokoić nerwy i pozwala na regenerację organizmu po nerwowym dniu. Dodatkowo przyspiesza krążenie krwi i dotlenia organizm.

Masaż - masaż klasyczny

Klasyczny

Dobrodziejstw płynących z masażu klasycznego nie sposób nie doceniać. Jest jednym z popularniejszych rodzajów masażu – reguluje napięcie mięśniowe, poprawia krążenie i działa przeciwbólowo. Dodatkowo przyspiesza przemianę materii, co nie jest bez znaczenia dla osób na diecie i walczących z otyłością.

Masaż - masaż sportowy

Sportowy

Każda z dyscyplin sportowych wymaga odmiennych technik masażu, ale wszystkie stanowią doskonałą pomoc w zapobieganiu urazów, a po wzmożonym wysiłku fizycznym przyspieszają regenerację mięśni. Masaż sportowy rozluźnia i rozgrzewa. Technika masażu jest dobierana zależnie od rodzaju wysiłku i chęci osiągnięcia zamierzonego efektu.

Masaż - drenaż limfatyczny

Drenaż limfatyczny

Ten typ masażu jest stosowany w leczeniu obrzęków spowodowanych nadmiernym gromadzeniem się limfy w tkankach. Idealny dla osób, którym towarzyszą obrzęki nóg, ale także przy cellulicie oraz przy profilaktyce powstawania żylaków. Drenaż limfatyczny polecany jest również dla osób z nadwagą, gdyż poprawiony przepływ limfy powoduje przyspieszoną przemianę materii.

Masaż - masaż wyszczuplający, ujędrniający

Wyszczuplający/Ujędrniający

Masaż wyszczuplający opiera się na technikach masażu klasycznego. Wykazuje działanie ujędrniające i spalające tkankę tłuszczową, a w połączeniu z odpowiednio dobraną dietą i ćwiczeniami potrafi dawać znakomite efekty odchudzające i modelujące sylwetkę. Dodatkowo masaż poprawia jędrność i elastyczność skóry. Jest zalecany nie tylko osobom odchudzającym się, ale również chcącym wzmocnić i poprawić stan skóry.

Masaż - masaż bańką chińską

Bańką chińską

Masaż bańką chińską skutkuje przyspieszeniem spalania tłuszczu. Jest zatem masażem odchudzającym i antycellulitowym. Stosunkowo szybko pojawiają się znakomite efekty działania bańki na problematyczne miejsca pod warunkiem, że wykonamy kilkanaście zabiegów w krótkich odstępach czasu. Poza tym masaż poprawia krążenie i wspomaga usuwanie toksyn.

Masaż - masaż świecą

Świecą

Orientalne zapachy, ciepły wosk ze specjalnej świecy kosmetycznej w połączeniu z relaksującym masażem jest idealną formą relaksu i jednocześnie odżywienia skóry. Świeca zawiera wyłącznie naturalne woski i olejki eteryczne. W zależności od aromatu olejku możemy wyodrębnić świece o działaniu regenerującym, uspokajającym bądź pobudzającym.

Masaż - masaż gorącymi kamieniami

Gorącymi kamieniami

Dla osób zestresowanych i zabieganych polecamy masaż gorącymi kamieniami. Rozkłada się je zgodnie z punktami energii wzdłuż kręgosłupa i mózgu. Jest to zabieg odprężający, rozluźniający ciało i umysł, odblokowujący energię życiową. Gorące kamienie pobudzają także krążenie krwi.

 

Cennik

Masaż twarzy, szyi i dekoltu - działanie anti age i relaks
50 zł
Masaż - całościowy lub częściowy
od 70 zł