O mnie

Moja Maestria to kameralne miejsce, gdzie wszelkie zabiegi przeprowadzane są w atmosferze pozwalającej na osiągnięcie nie tylko rewitalizacji ciała, ale także umożliwiającej relaks i wyciszenie. Metody i techniki wykorzystywane w Mojej Maestrii są precyzyjnie dobrane pod kątem efektywności i skuteczności działania i wykonywane produktami najwyższej jakości, indywidualnie dobieranymi do potrzeb każdej skóry.

Różnorodność oferowanych produktów i zabiegów pozwoli zlikwidować dokuczliwe problemy i cieszyć się zdrową i piękną skórą.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą obejmującą pielęgnację twarzy – łącznie z oceną typu skóry, doborem kolorów do jej rodzaju oraz z makijażem. Polecamy Państwu również różne rodzaje masażu: od klasycznego, przez sportowy czy też drenaż limfatyczny, aż po masaż gorącymi kamieniami. Dodatkowo oferujemy profesjonalny masaż twarzy – wspaniały relaks, a także znakomita profilaktyka przeciwzmarszczkowa.
Osoby pragnące zrzucić zbędne kilogramy lub je zyskać także znajdą tu dla siebie indywidualnie rozpisaną dietę oraz szereg zabiegów wspomagających.

Gorąco zapraszamy.