Kosmetyka

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy i dekoltu:

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy i dekoltu - nawilżanie

Nawilżający (sonoforeza, zabieg przeznaczony do skóry suchej, lipidowej i zwiotczałej, zabieg intensywnie nawilżający)

Kiedy skóra traci wodę, zaburzone jest jej prawidłowe funkcjonowanie, czego skutkiem jest nadmierne przesuszenie i pogłębianie zmarszczek. Zabiegi nawilżające dostosowane do potrzeb skóry mają za zadanie przywrócenie równowagi hydrolipidowej i wyeliminowanie skutków utraty wody. Skóra ponownie staje się świeża i promienna.

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy i dekoltu - lifting

Przeciwzmarszczkowy i liftingujący (zabiegi z kwasami,  zabiegi z retinolem, masaże ujędrniające, liftingujące, zabiegi intensywnie ujędrniająco-liftingujące)

Delikatna skóra twarzy wymaga odpowiednich składników opóźniających proces starzenia. Utrata elastyczności i jędrności to pierwsze oznaki, że skóra potrzebuje składników, pozwalających opóźnić proces powstawania zmarszczek. Zabiegi ujędrniająco-liftingujące mają na celu dodanie jędrności i sprężystości w tych obszarach, które najbardziej narażone są na powstawanie zmarszczek. W połączeniu z odpowiednim masażem dają znakomite efekty i pozwalają cieszyć się młodzieńczą skórą przez długi czas.

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy i dekoltu - Zabieg antystresowy

Antystresowy (masaż aromaterapeutyczny twarzy, fango-zabiegi z użyciem składników mineralnych)

Codzienne zabieganie i stres odbijają się negatywnie na kondycji naszej skóry. Antystresowy masaż w połączeniu ze specjalnie dobranymi olejkami aromatycznymi, umożliwiają naturalne pozbycie się z organizmu wszelkich napięć. Mogą dodać energii bądź poprawić koncentrację, uspokoić i złagodzić skutki stresu. Alternatywą dla olejków mineralnych jest fango – zabieg błotem mineralnym. Bogate w składniki, mocno zmineralizowane, zawiera kwasy huminowe, żywice, woski oraz sole mineralne. Fango wygładza skórę i rozluźnia.

 

Cennik

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy i dekoltu
od 50 zł