Dietetyka

Diety:

Dietetyka - diety odchudzające

Diety odchudzające

Przedstawimy Państwu różne typy diet, dobranych do trybu życia, rodzaju aktywności i aktualnej wagi. Zależnie od oczekiwań co do ilości zrzucenia zbędnych kilogramów, oferujemy taki typ diety, który będzie najbardziej adekwatny do konkretnych wymagań z Państwa strony. Zapewniamy również wsparcie dla osób w trakcie trwania diety.

Dietetyka - diety w niedowadze

Diety w niedowadze

Dla osób pragnących zwiększyć swoją wagę przygotowaliśmy specjalne rodzaje diet, które pozwolą zdrowo przytyć. Jak w każdym przypadku komponowania diety, jej składniki dobieramy indywidualnie, biorąc pod uwagę bieżącą wagę, stan zdrowia i nawyki.

Dietetyka - diety w schorzeniach

Diety w schorzeniach

Poszczególne choroby mogą wpływać na naszą wagę czasem nawet bardzo radykalnie. Dlatego do niektórych schorzeń opracowaliśmy szczególne diety wspomagające powrót do zdrowia. Bogate w składniki, których potrzebuje organizm, aby skuteczne walczyć ze schorzeniami, umożliwiające szybszy powrót do formy, jak też pomagające złagodzić dolegliwości towarzyszące niektórym chorobom.

Dietetyka - diety dla dzieci i młodzieży

Diety dla dzieci i młodzieży

Dieta osób młodych oraz dzieci jest bardzo specyficzna i wymaga wnikliwej analizy konkretnego przypadku. Niedojrzały organizm ma odmienne potrzeby i dieta nie może być dziełem przypadku tylko zrównoważonego doboru jej składników. Zbilansowane posiłki pomogą Państwa dziecku w uzyskaniu prawidłowej wagi, zgodnej z wiekiem i potrzebami młodego organizmu.

dietetyka-diety-dla-kobiet-w-ciazy-i-matek-karmiacych-01-002

Diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących

Zapotrzebowanie na kalorie dla kobiet w ciąży wzrasta, ale istotne jest takie skomponowanie posiłków, aby dostarczyły nie tylko kobiecie, ale przede wszystkim rozwijającemu się płodowi jak najwartościowszych składników – bez przejadania się i zbędnego nabierania kilogramów. Dieta ciężarnych ma też na celu jak najszybszy powrót do odpowiedniej wagi po urodzeniu dziecka, a także zapewnia idealny start w diecie mam karmiących.

Dietetyka - diety, porady i konsultacje

Porady, konsultacje i diety przez internet

Istnieje także możliwość konsultacji przez internet. Doradzimy jak się zdrowo odżywiać prowadząc dany tryb życia, omówimy i opracujemy odpowiednią dietę.

 

Cennik

Pierwsza wizyta
50 zł
Wywiad dietetyczny, analiza składu ciała, analiza dotychczasowego żywienia, wstępne zalecenia
Plan dietetyczny
100 zł
Indywidualnie dopasowana dieta, rozkład posiłków, przykładowe przepisy
Druga wizyta
GRATIS
Przekazanie planu dietetycznego (osobiście lub drogą elektroniczną)
Wizyta kontrolna
35 zł
Analiza składu ciała, ocena postępów, ewentualne korekty diety
Analiza składu ciała
25 zł
Analiza składu ciała, interpretacja wyników