Wizaż

Kreowanie wizerunku:

Wizaż - analiza kolorystyczna

Analiza kolorystyczna

Proces kreowania wizerunku należy rozpocząć od analizy kolorystycznej. Proponujemy określenie typu urody i poznanie swojej palety kolorystycznej. Aby nasz strój harmonizował z typem urody i charakterem, należy odpowiednio dobrać jego kolor, odcień, fakturę. Nasza oferta obejmuje także wskazówki dotyczące nowych rozwiązań obejmujących garderobę, dodatki i makijaż – dopasowanych do określonego typu urody i palety kolorów.

Wizaż - osobisty stylista

Osobisty stylista

Dzięki zakupom z personal shopper możesz nie tylko zaoszczędzić czas – nie tracisz go na bezowocne poszukiwania i przymierzanie nietrafionych ubrań, ale przede wszystkim zyskać garderobę dopasowaną do typu urody i sylwetki. Zakupy z osobistym stylistą zapewnią także odpowiednio dobrane dodatki i kosmetyki kolorowe.

Wizaż - indywidualna nauka makijażu

Indywidualna nauka makijażu

Nasza oferta obejmuje także naukę wykonywania makijażu. Rodzaj makijażu jest dopasowany do wieku Klientki, typu urody, a także typu skóry. Pokażemy krok po kroku jak podkreślić swoje atuty i ukryć mankamenty kilkoma makijażowymi trikami.

Wizaż - wizerunek osobisty

Wizerunek osobisty: analiza kolorystyczna + osobisty stylista + indywidualna nauka makijażu

Pakiet doskonale uzupełniających się trzech usług zapewniających idealny efekt końcowy w postaci dobrze dobranej garderoby i perfekcyjnego makijażu, a wszystko po analizie kolorystycznej i ocenie typu urody.

Wizaż - makijaż dzienny i wieczorowy

Makijaż: dzienny, wieczorowy, ślubny, kobiety dojrzałej

Dla kobiet potrzebujących jednorazowej usługi makijażu proponujemy kilka jego rodzajów. Idealne dopasowanie do okazji i perfekcyjna trwałość.

 

Cennik

Analiza kolorystyczna
220 zł
czas trwania: do 2 godz.
Osobisty stylista
70 zł/h
 
Indywidualna nauka makijażu
200 zł
czas trwania: do 2 godz.
Wizerunek osobisty
400 zł
analiza kolorystyczna + osobisty stylista + indywidualna nauka makijażu
Makijaż
70 zł